موضوعات داغ

تریلر گیم پلی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

تریلر گیم پلی Red Dead Redemption 2 منتشر شد. طی وعده ای که راک استار گیمز دیروز به طرفداران Red Dead Redemption 2 داده بود، اولین تریلر از گیم پلی این بازی را منتشر کرد. برای اطلاعات بیش تر با بازیکن همراه باشید…

از عنوان Red Dead Redemption 2 که یکی از مهم ترین و پرطرفدار ترین بازی های امسال است، تاکنون چندین تریلر منتشر شده بود اما طی وعده ای که دیروز راک استار گیمز به طرفداران این عنوان داد، قرار شد که امروز تریلر رسمی از گیم پلی این بازی منتشر شود و اکنون این گیم پلی منتشر شده است میتوانید آنرا تماشا کنید.

در گیم پلی منتشر شده از بازی Red Dead Redemption 2 شاهد شاهکار دوم راکستار در غرب وحشی هستیم، البته یک غرب وحشی کاملا ارتقا یافته، همانطور که از تریلر های منتشر شده از Red Dead Redemption 2 شاهد کیفیت بسیار بالای آن بودیم، این بار در گیم پلی به طور واقعی با مکانیزم های بازی نظیر سیستم اسب سواری و تیر اندازی، صحبت کردن و رابطه میان NPC ها و مهم تر از همه گرافیک فوق العاده محیط بازی و کاراکتر ها آشنا می شویم. همچنین بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ (۴ آبان ۱۳۹۷) بر روی دو کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر می شود. لازم به ذکر است راکستار گیمز تاکنون برنامه ای برای انتشار این بازی بر روی کامپیوتر ندارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن