تماشا کنید: نمایش ۹ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Mafia 3

gameplay mafia 3 txt
نمایش ۹ دقیقه ای از گیم پلی بازی Mafia 3

IGN به تازگی نمایش ۹ دقیقه ای از گیم پلی Mafia 3 که توسط هنگر ۱۳ ساخته می شود را در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشته است. در ادامه انرا بر شما گذاشتیم تا ببینید که در دنیای مافیا ۳ چقدر ازادی عمل دارید و گرافیک و گیم پلی ان چطور است. در ادامه با بازیکن همراه باشید

این ویدیو لینکن کلی، شخصیت اصلی بازی را نشان می‌دهد که روز عادی‌ای را در شهر New Bordeaux سپری می‌کند: عمدتا به کشتن گانگسترهای رقیب می‌پردازد، از دست پلیس‌ها فرار می‌کند و ماشین‌ها را می‌دزدد. علاوه بر تمام این‌ها، با این ویدیو به‌خوبی می‌توانیم مشاهده کنیم که قادر به انجام چه کارهایی در بازی خواهیم بود.

این ویدیو از گیم‌پلی Mafia 3 انواع گوناگونی از کارهایی که می‌توانیم در شهر آن انجام دهیم را به نمایش می‌گذارد. یک چیز غیر طبیعی در بازی، این است که لینکن کلی قصد دارد افراد فاسد را از بین ببرد اما خود شما هم قادر به انجام کارهای خلاف خواهید بود. از بخش قابل توجه دیگر ویدیو هم می‌توان به این اشاره کرد که لینکن در شهر می‌تواند گانگسترهای مختلف دیگری را یافت و سپس از بین ببرد.

در حالی که در بازی قادر خواهید بود هر کسی که مشاهده کردید را از بین ببرید، قادر به انجام کارهای زیرکانه هم خواهید بود. به عنوان مثال، در Mafia 3 می‌توانید قبل از اینکه یک گروه را نابود کنید، با ماشین، آن‌ها را تا مخفیگاه‌شان تعقیب و تمام افراد در آنجا را هم از بین ببرید.

در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده را مشاهده کنید:

Mafia 3 در ۷ اکتبر (مصادف با ۱۶ مهر) برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. علاوه بر این، جزئیات کامل راجع به محتوای دانلودی رایگان و گسترش‌دهنده‌های داستانی بازی را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن