حجم بازی Ace Combat 7: Skies Unknown برای کنسول‌ها مشخص شد

حجم بازی Ace Combat 7: Skies Unknown برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان مشخص شد. در ادامه اگر برنامه‌ای برای خرید این بازی دارید، با بازیکن همراه باشید.

زمان زیادی تا انتشار رسمی این بازی نمانده و تاکنون چندین تریلر نیز از آن منتشر شده، اما احتمالا اکثر شما که قصد خرید و تجربه این عنوان را دارید، میخواهید از حجم دانلودی آن و مقدار فضای مورد نیاز جهت نصب بازی آگاه شوید. حال به لطف فروشگاه‌های بازی Xbox و PSN حجم دانلودی بازی به صورت کامل و دقیق قابل مشاهده است.

Ace Combat 7: Skies Unknown حجم زیادی برای دانلود ندارد، نسخه پلی استیشن ۴ این بازی حجمی حدود ۵۴ گیگابایت (۵۳٫۷۸ فضای مورد نیاز) نیاز دارد در صورتی که نسخه ایکس باکس وان این بازی حجمی معادل ۳۵٫۶۲ دارد. اینکه نسخه ایکس باکس وان حجم کمتری نسبت به پلی استیشن ۴ داشته باشد، موردی کمیاب است اما دلیلی که می‌تواند موجب کاسته شدن حجم این بازی در ایکس باکس وان شود، وجود محتوای مربوط به واقعیت مجازی PlayStation VR بازی Ace Combat 7: Skies Unknown است.

Ace Combat 7 در تاریخ ۲۷ ژانویه (جمعه ۲۸ دی ماه سال ۱۳۹۷) برای دو کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و در تاریخ ۱ فوریه (جمعه ۱۲ بهمن ماه) برای رایانه های شخصی منتشر می‌شود.

منبع
gamingbolt
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن