دومین گیم پلی رسمی از Red Dead Redemption 2

دومین گیم پلی رسمی از Red Dead Redemption 2 به همراه زیرنویس فارسی

پس از انتشار اولین گیم پلی از رد دد ریدمپشن، طی قولی که راک‌استار گیمز به طرفداران سری رد دد ریدمپشن داده بود، دومین گیم پلی از Red Dead Redemption 2 منتشر شد. تیم ترجمه بازیکن نیز تریلر را به فارسی ترجمه و زیر نویس فارسی را برای سهولت در درک مطالب گیم پلی بر روی گیم پلی قرار داده است. در ادامه برای تماشا، تحلیل و بررسی دومین تریلر Red Dead Redemption 2 با ما همراه باشید.

دومین گیم پلی منتشر شده از Red Dead Redemption 2، به معرفی مکانیزم های جدید و حتی بهبود یافته گیم پلی می پردازد. از ماموریت هایی جانبی گرفته تا سیستم فوق العاده هوشمند NPC ها. از تصمیمات تاثیر گذار شما در شخصیت اصلی بازی یعنی آرتور مورگان تا شکل گرفتن شخصیت وی و نحوه رفتار NPC ها با شما و کار هایی که انجام داده اید.

ناگفته نماند سیستم Dead Eye بازی نسبت به قبل پیشرفته تر شده و هنگامی که از این قابلیت استفاده می کنید میتوانید نقاط ضعف دشمنانتون را هم ببینید. اما مهم تر این است که، بازی دارای سیستم اول شخص است. لازم به ذکر است استفاده از این ویژگی در عنوان GTA V تجربه ای متفاوت برای بازیکنان آن به ارمغان آورد و به احتمال خیلی زیاد هم در رد دد هم طرفداران زیادی پیدا کند. همچنین یادآور شویم که این قابلیت از روز اول انتشار بازی در دسترس عموم قرار میگیرد.

در صورت تمایل نظرات خود را در مورد دومین گیم پلی Red Dead Redemption 2 و ویژگی های جدید بازی در گیم پلی، با بازیکن در میان بگذارید. در انتها Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۴ آبان ماه (۲۴ اکتبر) برای دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع
rockstargamesبازیکن
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن