شایعه یا حقیقت؛ مشخص نیست، Call of Duty بعدی در ویتنام روایت می شود

رسانه ها و خبر گذاری ها از جریان داشتن بازی بعدی cod در ویتنام خبر میدهند.

سه هفته بیش تر تا انتشار Infinite Warfare نمانده که رسانه ها خبر از ساخت cod جدیدی در ویتنام می دهند. با توجه به شایعاتی که به تازگی منتشر شده چرخه سه ساله اکتیویژن به نام (اسلج همر)-(Sledgehammer)، توسعه دهنده ی بازی Call of Duty: Advanced warfare افتاده است.

برای توضیحات بیشتر در ادامه با بازیکن همراه باشید…

در دوران انتشار این بازی استدیو اسلج همر قصد داشته که یک بازی سوم شخص از کال اف دیوتی با نام (Fog of WAR یا Vietnam) را در مناطق لاعوس و کامبوج، یعنی همان جایی که جنگ ویتنام جریان داشت بسازند. هر چند این پروژه ادامه نیفت و لغو شد . اما اکنون شایعاتی با مرجعیت سایت IGN spain، حاکی از آن است که بازی بعد این مجموعه در ویتنام روایت می شود.

تا کنون هیچ چیزی راجب لغو یا ادامه دادن پروژه ی Fog of War، یا یک محصول جدید بودن این بازی منتشر نشده است. در صورتی که شایعه موق حقیقت داشته باشد، این نخستین بازی نیست که بازی Call of Duty سفری به نبر های ویتنام میکند. پیش از این هم شاهد حضور بازیکنان در این نبرد خونین دهه ۶۰ تا ۸۰ میلادی بوده ایم.

ویتنام پیش از این در بازی Call of Duty حضور داشته است. ولی واقعیت این است که در تاریخ هنوز جنگ های بزرگ بی نظیری مانند (جنگ میان دو کره شمالی و جنوبی) رخ داده اند که پیش از این هیچ یک از استدیو ها به سراغ انان نرفته اند، ساخت یک بازی AAA از رویداد های ۳ ساله ی نبرد میان دو کره که در نهایت ملیون ها کشته به جای گذاشت، موضوعی دست نخورده و منحصر به فرد خواهد بود. نویسنده وبسایت Destructoid در این بازه می نویسد:

چیزی که جهان گیمینگ واقعا نیاز دارد ساخت یکی بازی AAA از جنگ کره است و اینکه تاکنون هیچکس به سراغ همچین پروژه ای نرفته است. زمانی که به موزه ی جنگ های کره در سئول رفتم، اسلحه های بسیار دیوانه کننده ای دیدم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن