فورتنایت در گوگل پلی عرضه نخواهد شد

همچنین

  • بیش تر از آن که انتظار می رفت نسخه اندروید فورتنایت در گوگل پلی عرضه شود، Tim Sweeney اعلام کرد که نسخه اندروید فورتنایت از طریق Epic انتشار می یابد.

فورتنایت، عنوانی که از بدو انتشار تاکنون موفقیت ها و دستاورد های بسیاری در مسیر خود بدست آورده و با نزدیک شدن به نسخه اندروید باید منتظر موفقیت های بیش تر از این عنوان باشیم. همچنین گمانه زنی های ضعیفی مبنی بر کم شدن محبوبیت این عنوان پس از انتشار نسخه اندروید وجود دارند که بسیار ضعیف هستند، در ادامه با بازیکن همراه باشید تا از برنامه های آینده Epic Games بر روی اندروید با خبر شوید…

مدیر اجرایی Epic Games یعنی Tim Sweeney طی مصاحبه ای با The Verge اظهار داشت که برای انتشار نسخه اندروید فورتنایت، این بازی از طریق فروشگاه گوگل پلی عرضه نخواهد شد و به جای آن Epic Games این بازی را به طور مستقیم در بین بازیکنان منتظر خواهد کرد.

با توجه به گفته های Tim Seveny استدلال این تصمیم گیری این است که این شرکت مایل به حفظ رابطه مستقیم با بازیکنان فورتنایت و سیستم عامل های موجود است و مهم ترین دلیل این تصمیم جلوگیری از تصرف ۳۰ درصد از درامد پرداخت های درون برنامه ای است که باید به گوگل پلی پرداخت شود.

همچنین با توجه به اینکه Epic Games در مورد انتشار نسخه PC و Mac تصمیم گرفت تا به جای انتشار بر روی Steam از Epic Games Installer استفاده کند و خود را آزاد کند، این شرکت با به حداکثر رساندن سود خود در فروشگاه های App Store، PSN، Xbox Live، و همچنین Nintendo eShop سود خود را از فروش به حداکثر می رساند و این واقعا شگفت انگیز است که این شرکت سعی از اجتناب در انتشار بازی خود از طریق واسطه را دارد و حالت سود سود را به خود اختصاص داده است، به خصوص با توجه به سودآوری فورتنایت در چند ماه گذشته.

فورتنایت در حال حاضر بر روی PC، PS4، Xbox One، Nintendo Switch، iOS و Mac به صورت رایگان قابل بازی است.

منبع
dualshockers
برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن