مراحل ساخت بازی Spider-Man به پایان رسید

Spider-Man گلد شد

مراحل ساخت بازی Spider-Man به پایان رسید. طبق اخرین توییت استدیو بازی سازی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) در توییتر مبنی بر به پایان رسیدن مراحل ساخت بازی Spider-Man، به صورت رسمی مراحل ساخت بازی Spider-Man به پایان رسیده است. برای اطلاعات بیشتر با بازیکن همراه باشید…

چندی پیش استدیو اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، که در توییتر خبر از گلد شدن و به پایان رسیدن مراحل ساخت بازی Spider-Man داده بود، از مارول و پلی استیشن که در پشتیبانی و ساخت این اسپایدرمن منحصر به فرد کمک کرده بودند تشکر به عمل اورد.

خیلی خوشحال هستیم که Spider-Man گلد و آماده انتشار جهانی در ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) است. از ماورل و پلی استیشن به منشور حمایت و پشتیبانی از این مرد عنکبوتی جدید و منحصر به فرد تشکر میکنیم.

منظور از گلد شدن بازی Spider-Man، به پایان رسیدن مراحل ساخت و توسعه بازی و همچنین تولید دیسک نهایی و ارسال آن به تولید کنندگان است. از الان به بعد Spider-Man وارد فاز پیش از تولید شده است و تا زمان تولید سازندگان وقت خود را بر روی بهینه ساز روز نخست و رفع اشکالات بازی می گذارند.

تصویری پرطرفدار و قدیمی که به همراه توییت منتشر شده بود مربوط به انیمیشن قدیمی اسپایدرمن است.

در پایان بازی اسپایدرمنِ شرکت اینسامنیاک در تاریخ ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) به صورت انحصاری برای کنسول های پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

 

منبع
gamespot
برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن