مراحل ساخت بازی Spider-Man به پایان رسید

Spider-Man گلد شد

مراحل ساخت بازی Spider-Man به پایان رسید. طبق اخرین توییت استدیو بازی سازی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) در توییتر مبنی بر به پایان رسیدن مراحل ساخت بازی Spider-Man، به صورت رسمی مراحل ساخت بازی Spider-Man به پایان رسیده است. برای اطلاعات بیشتر با بازیکن همراه باشید…

چندی پیش استدیو اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، که در توییتر خبر از گلد شدن و به پایان رسیدن مراحل ساخت بازی Spider-Man داده بود، از مارول و پلی استیشن که در پشتیبانی و ساخت این اسپایدرمن منحصر به فرد کمک کرده بودند تشکر به عمل اورد.

خیلی خوشحال هستیم که Spider-Man گلد و آماده انتشار جهانی در ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) است. از ماورل و پلی استیشن به منشور حمایت و پشتیبانی از این مرد عنکبوتی جدید و منحصر به فرد تشکر میکنیم.

منظور از گلد شدن بازی Spider-Man، به پایان رسیدن مراحل ساخت و توسعه بازی و همچنین تولید دیسک نهایی و ارسال آن به تولید کنندگان است. از الان به بعد Spider-Man وارد فاز پیش از تولید شده است و تا زمان تولید سازندگان وقت خود را بر روی بهینه ساز روز نخست و رفع اشکالات بازی می گذارند.

تصویری پرطرفدار و قدیمی که به همراه توییت منتشر شده بود مربوط به انیمیشن قدیمی اسپایدرمن است.

در پایان بازی اسپایدرمنِ شرکت اینسامنیاک در تاریخ ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) به صورت انحصاری برای کنسول های پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

 

منبع
gamespot
برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن