هر آنچه که لازم است در مورد کلاس های BF1 بدانید

به یقین می دانم که حتما اطلاعات خیلی زیادی راجب عنوان قابل تحسین BF1 دارید، حتی شاید بیش تر از خود من. واقعا این عنوان چیزی فرا تر از انتظار می شود. ۶ روز دیگر تا انتشار این عنوان نمانده است و هم چشم به انتظار این بازی هستند. قطعا این عنوان تفاوتی بسیار زیاد با بتلفید های قبلی دارد و حتی سازندگان آن هم این را به خوبی میدانند.

ولی از کلاس های بازی چه میدانید؟ پس برای اطلاعات بیشتر با بازیکن همراه باشید…

در این عنوان شاهد تغییرات ظریفی در کلاس های بازی خواهیم بود. (تغییرات جزیی اما مناسب)

مثلا نسبت به نسل های گذشته ی بتلفید و اصلا، کلا همه ی عناوین شوتر تغییرات بسیار زیادی در بتلفید ۱ میبینیم. بخش حمله (Assault Class) که مثل همیشه همانطور که انتظار داریم، است و بخش کار با اسنایپر (sniper-driven class) نیز همینطور، ولی به کمک تنطیمات جنگ جهانی اول این بازیشاهد تغییرات بسیار بزرگ شده که تحولی بزرگ در عرضه بتلفید ایجاد می کند.

ولی…

علاوه بر ۴ کلاس اصلی پایه که شامل حمله (Assault)، پشتیبانی (Support)، کمک های پزشکی (Medic) و دیده بانی (Scout) هست، کلاس های جدیدی به بازی اضافه شدند که برای بهبود سلاح های جنگی بازی است و اینکه بازی را جذاب تر می کنند. این کلاس ها عبارتند از:

سوارکاری یا (Cavalry): این کلاس بیشتر برای زمانی است که شما روی یک اسب هستید.

کلاس خلبانی یا (pilot): برای وقتی است که در هواپیما هستید یا مواقع دیگر.

لازم به ذکر است که هر کدام از این کلاس ها با توجه به شرایط یک مدل اسلحه به شما می دهد. ولی اگر دقت کرده باشید در عنوان های قبلی حتی اگر داخل هواپیما هم بودید باید از کلاس های حمله یا ساپورت (ساپورت که واقعا کلاس سنگینی است) استفاده می کردید، ولی در Battlefield 1 اصلا اینگونه نیست و اسلحه شما با توجه به شرایط شما انتخاب می شود.

ولی مهم ترین کلاس این بازی کلاسی به اسم، کلاس هوشمند یا (Elite Classes) است؛ کلاسی بسیار قدرتمند که به شما اجازخ می دهد در حین جنگ در هر مپ به یک ماشین کشتار و دوست نداشتنی و بدنام که از کار انداختنشان بسیار سخت است تبدیل شوید.

(اگر دقت کرده باشید در نسخه ی بتای بازی همیشه تعدادی سوار قطار شده و انرا تصرف می کردند، و در مپ های مختلف این فرق دارد.)

در این قسمت هم به بررسی ۴ کلاس اصلی بازی (که در بالا اشاره کرده بودیم) میپردازیم:

کلاس حمله: این کلاس بد ترین و ضعیف ترین کلاس بتلفید ۱ است؛ چون شامل استراتژی های کم و پیش پا افتاده که نابود کردن ارتش دشمن با انها غیر ممکن است و باید بیشتر به زنده ماندن خود فکر کرد.

کلاس پشتیبانی: از اسمش مشخص است دیگر، به شما کمک رسانی می شود و به متحدانتان مهمات و اسلحه های مرگبار رسانده می شود.

کلاس کمک های پزشکی: در این کلاس هم همانطور که از اسمش پیداست به شما تجهیزات پزشکی داده می شود تا به مداوای یاران خود برسید و سربازان مرده را به زندگی بر گردانید و البته به متحدانتان کمک کنید.

کلاس دیدبانی: کلاس دیدبانی همان کلاس اسنایپ خودمان است، و برای کمپر های حرفه ای که می توانند یکجا بنشینند و ۱۰ ها نفر را هدشات کنند توصیه می شود. D:

تشکر و سپاس از اینکه با بازیکن همراه بودید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن