کچ اپ توسط یوبی سافت خریداری شد

ketchapp توسط یوبی سافت خریداری شد. شاید کمی تعجب کردید، ولی واقعا خریداری شده است. این شرکت خالق بازی خای هنری بسیار برای پلتفرم های اندروید و ios طی چندین سال گذشته است. یقینا با این شرکت اشنایی دارید  نیاز به معرفی زیاد آن نیست. فقط این شرکت خالق ۲ عنوان بسیار جذاب zigzag و circle است. هر چند بازی های بسیار زیبای دیگری نیز دارد ولی ما در این متن به این ۲ بازی اشاره کردیم. در ادامه برای توضیحات بیش تر با بازیکن همراه باشید.

 مدیر عامل یوبیسافت (بخش موبایل)، ژان-میشل دیتک، درباره ی خرید کچ اپ گفته است:

با کپ اپ؛ یوبیسافت به ناشر بزرگ تر و سودآور تری به همراه عناوین رایگان دست پیدا می کند. با کپ اپ، یوبیسافت به یکی از بزرگ ترین ناشران عناوین موبایلی تبدیل خواهد شد و باعث تبلیغات ما در آنجا نیز خواهد شد.

موسسان کچ اپ، آنتوان و میشل مورکس، راجع به این معامله حرف های خوبی زده اند:

ما خیلی هیجان زده شدیم وقتی که بخشی از تیم های با استعداد بین المللی یوبیسافت خواهیم شد. ما کچ اپ را با هدف ارائه ی عناوین جذاب و سرگرم کننده تاسیس کردیم و با یوبی سافت خواهیم بود. همچنین بازی های جذاب تر و تجربه ی غنی تر را برای بازکینان عزیز به ارمغان می آوریم.

یوبی سافت نیز اعلام کرده که خرید کچ اپ را تا قبل از پایان امسال تکمیل می کند و با این شرکت از لحاظ دانلود های کلی، چهارمین ناشر برتر گوشی های هوشمند به حساب می آید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن