تماشا کنید: گیم پلی نیم ساعت ابتدایی Red Dead Redemption 2

همچنین

  • این ویدیو را در کنسول Xbox One X با رزولیشن 4k و قابلیت HDR تهیه و ضبط شده است. همانطور که می‌دانید طبق تحقیقات و بررسی های انجام شده توسط دیجیتال فاندری، بالاترین و بهترین اجرای RDR 2 مربوط به کنسول Xbox One X است.

حدود یک هفته‌ای است که Red Dead Redemption 2 منتشر شده و طبق انتظاراتی که از راکستار و بازی‌هایش داشتیم به خوبی عمل کرده است. RDR 2 نه تنها از امتیازات خاص خودش برخوردار است بلکه منتقدان لقب شاهکار نسل ۸ را به آن نیز داده اند. حال اگر هنوز موفق به تجربه RDR 2 نشده اید، اکنون زمان مناسبی برای تماشای نیم ساعت ابتدایی Red Dead Redemption 2 است.

از اولین تریلر Red Dead Redemption 2 مشخص بود که با چه شاهکاری رو به رو هستیم، اما مثل همیشه گمانه زنی هایی مبنی بر عدم موفقیت آن به گوش می‌رسید. ولی خب به هر حال یک هفته است که RDR 2 منتشر شده و همه را شگفت زده کرده است. منتقدانی که هر چه میبینی به این شاهکار نمره ۱۰۰ داده‌اند تا بزرگترین افتتاحیه  تاریخ در طول آخر هفته با فروش ۷۲۵ میلیون دلاری!

داستان RDR 2 هم مثل GTA V شروع فوق‌العاده و همچنین متفاوتی را داراست، از GTA V که با بانک زدن کارشان را شروع کردند تا Red Dead Redemption 2 که با شکست یک دزدی بزرگ و کشته شدن یکی از اعضای مهم گروه همراه است. هنگامی که داچ (رهبر گروه) در دزدی از قایقی مملو از پول و جواهر در منطقه Blckwater شکست خورده و آرتور (شخصیت اصلی بازی) که باید به داچ کمک کند تا از این مخمصه خارج شوند. در بخشی از گیم پلی منتشر شده، داچ و آرتور با هم همراه می‌شوند تا برای بقیه اعضای گروه غذا و آذوقه پیدا کنند تا به خانه‌ای بر میخوردند، در ادامه بازیکن شما را به نیم ساعت ابتدایی این بازی دعوت می‌کند.

از داستان بازی که بگذریم، (قاعدتا اگر ویدیوی بالا را دیده باشید خودتان متوجه جزئیات RDR 2 شده‌اید.) RDR 2 واقعا شاهکار است. همچنین توضیح متنی، نوشتن مقاله و … در خصوص جزئیات، مکانیزم و گیم پلی این بازی، کاملا بیخود و بلااستفاده است.

Red Dead Redemption 2 هم اکنون برای دو کنسول PlayStation 4 و Xbox One منتشر شده است و انتظار می‌رود تا سال ۲۰۱۹ این بازی برای PC و بعد از آن به همراه دو ریمستر از نسخه فعلی برای کنسول‌های نسل نهم منتشر شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن