قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

10 اشتباه رایج Imposter ها در Among us !

اگر Imposter ها در Among us،  اشتباهاتی را مرتکب نشوند، به راحتی می‌توانند بازی را به نفع خود جلو ببرند و Crewmate های داخل سفینه را قتل عام کنند.

Imposter شدن در Among us، یکی از هیجان‌انگیزترین اتفاقات این بازی چندنفره است و همه به دنبال فرصتی هستند تا هم‌تیمی‌های خود را به قتل برسانند. در این مطلب قصد داریم به Imposter ها در Among us کمک کرده تا ۱۰ اشتباه رایج  را مرتکب نشوند.

Imposter ها در Among us

1- جلوی دیگران vent نکنید!

vent ها یا همان دریچه‌هایی که در بخش‌های مختلف سفینه روی زمین قرار دارند، می‌توانند کمک بسیار خوبی برای Imposter ها باشند؛ قاتل‌ها می‌توانند بدون این‌که دیده شوند، در سراسر نقشه حرکت کنند و از یک اتاق به اتاق بعدی، جابه‌جا شوند. همچنین بعد از کشتن Crewmate ‌ها، امکان رفتن Imposter به اتاق دیگر و انجام فیک تسک وجود دارد که کسی به قاتل واقعی مشکوک نشود. نکته‌ی مهم درمورد استفاده از دریچه‌ها آن است که Imposter ها به هیچ عنوان نباید در مکانی که افراد دیگر هم در آن حضور دارند، در دریچه ها مخفی شوند. از آن‌جایی که فقط Imposter ها می‌تواند از دریچه‌ها استفاده کند، در صورت دیده شدن توسط Crewmate ها، قطعا لو خواهند رفت.

2- مراقب دوربین‌ها باشید

یکی از اشتباه‌های غیرقابل جبران Imposter ها در Among us، کشتن بازیکن‌ها جلوی دوربین است.در مناطقی که دوربین‌ها در آن‌جا قرار دارند کسی را نکشید یا حداقل از خاموش بودن آن اطمینان حاصل کنید.  البته، لازم به ذکر است که دوربین‌ها زمانی روشن می‌شوند که یکی از بازیکن‌ها در اتاق مخصوص حاضر شود و دوربین‌ها را چک کند. پس مسلما در صورت دیده شدن و کشتن افراد جلوی دوربین، Imposter نمی‌تواند کاری انجام بدهد و سریعا از بازی اخراج می شود.

Imposter ها در Among us

3- از مضنون دفاع نکنید

در جلسات و زمانی که همه مشغول صحبت کردن هستند، Imposter ها می‌توانند برای برنده شدن استراتژی‌های مختلفی را  پیاده کنند؛ یکی از راه‌ها آن است که ساکت باشند و بگذارند بقیه‌ی بازیکن‌ها به یک‌دیگر مشکوک شوند. راه دیگری هم وجود دارد که می‌تواند برای قاتل‌ها چالش‌ برانگیز باشد. آن‌ها می‌توانند در بحث‌ها شرکت کنند و به طور مداوم درمورد کارهایی که انجام داده‌اند، دروغ بگویند. با این وجود، همیشه ممکن است انگشت اتهام به سمت یکی از Imposter ها گرفته شود؛ در صورتی که این اتفاق بیافتد، دفاع کردن از مضنونی که رای دادن به او قطعی شده، کاملا اشتباه است و می‌تواند باعث شناسایی و باخت Imposter ها شود.


در بازیکده بخوانید : 10 نکته برای بردن Crewmate ها در Among us


4- Sabotage را فراموش نکنید

Imposter های حرفه‌ای Among us برنامه‌ریزی نسبتا دقیقی برای تخریب دستگاه‌های مختلف سفینه دارند. Imposter می‌تواند با استفاده از Sabotage هایی که انجام می‌دهد، برای خود زمان بخرد و زمانی که هم‌تیمی‌ها نگران درست کردن خرابکاری او هستند، در جای درست کسی را به قتل برساند. تخریب برخی از دستگاه‌ها مثل مخزن اکسیژن، می‌تواند باعث پیروزی Imposter شود. هرچند احتمال آن بسیار کم است اما اگر بقیه‌ی بازیکن‌ها موفق نشوند به موقع دستگاه را به حالت اولیه برگردانند، قاتل‌ بازی پیروز می‌شود. به‌جز موارد ذکر شده، بستن درها هم می‌تواند در رفت و آمد هم‌تیمی‌ها مشکل ایجاد کند و در مقابل، به نفع Imposter باشد.

Imposter ها در Among us

5- همدست خود را به دردسر نیندازید

در بازی Among us معمولا بیشتر اشتباه‌ها غیرعمدی هستند؛ اما گاهی اوقات فقط یک اشتباه می‌تواند شک بازیکن‌های دیگر را به سمت Imposter ها هدایت کند. در بازی‌هایی که بیشتر از یک Imposter در آن حضور دارند، گاهی اوقات شرایط پیچیده می‌شود و ممکن است حرف‌های یکی از قاتل‌ها به صورت ناخواسته باعث شود تا قاتل دوم به دردسر بیافتد. Imposter ها باید مراقب حرف‌هایی که می‌زنند باشند و تا جای ممکن، مخصوصا در نیمه‌ی اول بازی، جلوی یک‌دیگر کسی را نکشند. گاهی اوقات، این کار باعث می‌شود تا یکی از Imposter ها لو برود و توسط بقیه‌ی بازیکن‌ها، به او رای داده شود.

6- جلوی دیگران کسی را نکشید !

این مورد یکی از ناشیانه‌ترین اشتباهات یک Imposter ها در Among us به حساب می‌آید؛ اتفاق افتادن آن معمولا هیچ راه برگشتی برای فرد خیانتکار ندارد. یکی از بهترین روش‌های کشتن هم‌تیمی‌ها، در اتاق‌های کم رفت و آمد و  دور از چشم دیگران است. گاهی اوقات، تعدادی از Imposter ها در Among us تصمیم می‌گیرند استراتژی جالبی استفاده کنند و با کشتن یکی از بازیکنان جلوی چشم یکی دیگر، فرد بی‌گناه را Imposter معرفی کند. این روش در مواقع حساس شاید بتواند کارساز باشد، اما در اکثر اوقات شرایط را پیچیده می‌کند و ریسک بالایی دارد. پس تا جای ممکن از استراتژی‌های عجیب و غریب دوری کنید و دور از چشم بقیه، افراد بی‌گناه را به قتل برسانید!

Imposter ها در Among us
Imposter ها در Among us

7- عجیب رفتار نکنید

به عنوان یک Imposter، اصلی‌ترین وظیفه‌ی بازیکن ایجاد یک پوشش مناسب و جلب اعتماد دیگران است. حداقل، Imposter نباید با حرکات خود دیگران را به خود مشکوک کند و زمانی که افراد دیگری کنار او هستند، خوب است که مواظب رفتار خود باشد. دویدن‌های بی‌‌دلیل و طولانی، ایستادن در یک نقطه‌ی ثابت، وانمود نکردن به انجام تسک‌ها، دنبال بازیکن‌های دیگر دویدن و بی‌اهمیتی به هشدارهای تخریب جلوی دیگران می‌تواند شک دیگران را تحریک کند و باعث اخراج او شود. به عنوان یک Imposter، سعی کنید توجه‌ها را به خود جلب نکنید.


مقاله پیشنهادی : معرفی کامل بازی Among Us


 

8- مراقب حرف‌هایی که می‌زنید باشید

یکی از وظایف اصلی Imposter ها در Among Us، آن است که شک‌ بازیکن‌های دیگر را نسبت به خود تحریک نکند. حتما از آن‌ها پرسیده می‌شود که کجا بوده‌اند و چه کاری انجام دادند. این نکته که خود را از محدوده‌ای که جنازه در آن قرار داشته دور نشان‌ بدهند، مهم است. پس باید مراقب حرف زدنتان باشید و به جنازه و نزدیک بودن به محل قتل اشاره‌ای نکنید. از طرفی دیگر، باید مواظب باشید تا موقع توضیح دادن مسیر و تسک‌هایی که انجام داده‌اید، دست و پای خود را گم نکنید.

Imposter ها در Among us

9- هنگام Sabotage، نایستید!

با وجود آن‌که قتل جزو اصلی‌ترین وظایف Imposter به حساب می‌آیند، اما این شخص خیانتکار به سیستم درون سفینه‌ هم دسترسی دارد و می‌تواند در روند ساز و کار دستگاه‌ها، اختلال ایجاد کند. Imposter حتی می‌تواند درها را ببندد، چراغ‌ها را خاموش کند و باعث شود اکسیژن کافی به سفینه نرسد. نکته‌ی مهم آن است که زمانی که می‌خواهید اقدام به خرابکاری کنید، سر جای خود نایستید و اگر کسی در آن منطقه بود، حتما وانمود کنید که مشغول انجام دادن کاری هستید. گاهی اوقات هم شرایط ممکن است جوری پیش برود که مجبور شوید برای جلب اعتماد دیگران، خرابکاری خود را درست کنید تا شک از رویتان برداشته شود.

10- حواستان به فیک تسک‌هایی که انجام می‌دهید باشد

در بازی مکان هایی وجود دارد که هیپ تسکی در آنجا نیست. پس نباید به صورت سرخود جلوی هر تسکی که می‌خواهید بایستید؛ این کار باعث می‌شود تا بازیکن‌ها به شما مشکوک شوند. در واقع برعکس چیزی که ممکن است به‌نظر برسد، از هر ماموریت به تعداد مشخصی از بازیکن‌ها تعلق می‌گیرد و اگر حواستان نباشد، ممکن است هم‌تیمی‌های حرفه‌ای‌تر متوجه اشتباه شما بشوند و Imposter بودنتان لو برود.

 

برای خواندن مطالب بیشتر در باره جدیدترین بازی ها سایت بازیکده را دنبال کنید.

 

 

 

 

درباره ی bazikon

مطلب پیشنهادی

کنسول نسل بعدی نینتندو

زمان حدودی انتشار کنسول نسل بعدی نینتندو

در مصاحبه‌ی جدیدی که با یکی از سران کمپانی نینتندو (Nintendo) انجام شده است، به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *