قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

احتمال اضافه شدن سلاح آتش ‌افکن به Call of Duty: Black Ops Cold War

به‌تازگی تصویری از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در اینترنت پخش شده است. این تصویر خبر از احتمال اضافه شدن سلاح آتش ‌افکن به بازی را می‌دهد.

اخیرا تصویری از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War به بیرون انتشار یافته که حاوی خبری غیر منتظره برای بازیکنان کال آو دیوتی است. زمانی که اکتیویژن و تری آرک در حال بازارگرمی برای فصل اول این بازی بودند از Scorestreak جنجالی و جدیدی، به‌صورت عمدی یا غیرعمدی، پرده برداشتند. Scorestreak نوعی سلاح‌ خاص، مثل پهپاد‌های مسلح یا آتش‌بار توپخانه است. این سلاح در بازی‌های اخیر کال آو دیوتی پس از رسیدن به امتیاز مشخصی در هر مچ برای بازیکن قابل استفاده می‌شود. با این سلاح‌ها می‌توان حملات قدرتمندی علیه نیروی‌های دشمن ترتیب داد. اگر حملات موفقیت‌آمیز باشند، بازیکن  می‌تواند منجر  امتیاز‌های پی‌درپی و بسیار بالایی کسب کند.

در عکس درز یافته به بیرون، یکی از شخصیت‌های بازی درحال استفاده از یک آتش‌افکن است.  درحال‌حاضر این سلاح در بازی وجود ندارد و هچمنین به صورت رسمی سازندگان  اضافه شدن آن به بلک آپس کلد وار را تایید نکرده‌اند. به‌نظر می‌رسد این تصویر توسط داده‌کاو‌هایی که چندوقت پیش فایل‌های بازی را زیرورو کرده‎‌ بودند، پیدا شده است.

اضافه شدن سلاح آتش ‌افکن به Call of Duty: Black Ops Cold War
اضافه شدن سلاح آتش ‌افکن به Call of Duty: Black Ops Cold Warتاکنون نظر رسمی‌ای توسط نه اکتیویژن و نه تری‌آرک درباره‌ی اسکرین‌شات مورد اشاره ارائه نشده است. آن‌ها درباره واکنش‌های ایجاد شده در جامعه‌ی کاربری کال آو دیوتی نیز صحبتی نکرده‌اند. احتمال دارد  آن‌هابه زودی دراین باره اظهارنظر نکنند. همچنین لازم به ذکر است که معلوم نیست اینکه اگر آتش‌افکنی به بازی اضافه شود، یک Scorestreak باشد یا یک سلاح مجزا و قابل استفاده در تمام مدت هر مچ. به هر حال، طبق داده‌کاوی انجام شده، احتمال اینکه آتش‌افکن،یک Scorestreak باشد قوی‌تر است.

حدس ما این است که با انتشار این تصویر، می‌توانیم مطمئن باشیم که سلاح آتش‌افکن بالاخره به بلک آپس کلد وار اضافه خواهد شد. با این وجود، زمان آن را نمی‌دانیم. باتوجه ‌به اینکه این سلاح در اسکرین‌شات‌ رسمی بازی دیده شده است، امیدواریم به زودی به بازی اضافه شود. باتوجه‌به اینکه بسیاری از بازیکنان نسخه‌های قدیمی‌تر کال آو دیوتی از سلاح آتش‌افکن در مچ‌ها استفاده‌ی بحث‌برانگیزی داشتند، خیلی از بازیکنان از بازگشت احتمالی آن به بلک آپس کلد وار شوکه شده‌اند.

Call of Duty: Black Ops Cold War درحال‌حاضر برای پلتفرم‌های ps4 ،ps5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پی سی دردسترس است.

نظر شما کاربران بازیکده درباره‌ی تصویر پخش شده چیست؟ آیا موافق اضافه شدن سلاح آتش ‌افکن به بلک آپس کلد وار هستید؟  لطفا نظرات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

با بت 90 میلیونر و یا حتی بیلیونر شوید.

درباره ی bazikon

مطلب پیشنهادی

تعداد کنسول های پلی‌استیشن ۵

تعداد کنسول های پلی‌استیشن ۵ (ps5) فروخته شده مشخص شد

بر اساس  آمار جدید، کمپانی سونی(sony) موفق شده  در چهار هفته‌ی نخست از هنگام انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *