قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

احتمالا Red Dead Redemption 2 دارای نشانه هایی از GTA 6 باشد

 بازی Red Dead Redemption 2 ممکن است دارای نشانه بزرگی از GTA 6 باشد. نسخه‌ی آینده سری محبوب Grand Theft Auto احتمالا برای xbox x، ps5 و .pc در دست توسعه باشد. هرچند که راکستار گیمز (Rockstar Games) در حال حاضر آن را به ‌صورت رسمی عنوان نکرده است.

در نشست های گوناگون GTA، یکی از بازیکنان چند کد جالب را جدیدا به صورت کاملا اتفاقی حین گشتن در  فایل‌های  Red Dead Redemption 2 پیدا کرد. بهتر بگوییم، آن‌ها فایل‌هایی را برای بعضی اسلحه‌های متفاوت یافتند که نه تنها در خود Red Dead Redemption 2 نیستند، حتی برای جهان غرب وحشی هم که  در سال ۱۸۹۹ تنظیم شده، متناسب نیستند. در وهله ی اول، اغلب فکر می‌کنند این‌ها ممکن است فایل‌های  مانده از  GTA 5 باشند و این حدس هم ممکن است درست باشد. اما یک مورد موجود هست که ممکن است برای GTA 6 باشد و سرنخ هایی از بازه زمانی داستان این بازی را مشخص کنند.

در گروه های های GTA، کاربر DerekLeet فهمید که چند فایل برای اسلحه هایی هستند که در سال ۱۸۹۹ موجود نبودند. اما در عین حال سلاح‌های مدرن  نیز نبودند. و این گونه به نظر می آیند که نه برای GTA 5 و نه برای GTA Online نیستند.

سلاح های یافت شده

نخستین اسلحه‌، Browning Pistol است.  سلاح دوم،  L1AL است. همچنین فایل سلاح محبوب AK47 در پرونده‌های بازی Red Dead Redemption 2 کشف شد. اما متفاوت با دو مورد قبلی، این فایل ممکن است از فایل‌های جا مانده از GTA 5 باشد. اما به دلیل آن که سلاح AK47 عنوان متفاوتی در فایل‌های GTA 5 دارد، می‌تواند نشان دهنده این معنی باشد که عنوان AK47 در فایل‌های گیم Red Dead Redemption 2  از  فایل‌های GTA 5 نیامده.

با وجود این،  چون این فایل‌ها از هنگام انتشار Red Dead Redemption 2 در گیم وجود دارند یک پرسش اساسی به ذهن می‌آید. چرا Rockstar Games باید برای تست سلاح های  GTA 6 از Red Dead Redemption 2 آن هم پیش از عرضه بازی استفاده کند؟. شوربختانه، اکنون این نکته تازه فقط پرسش های بیشتری را تولید می‌کند.

شما می‌توانید در بازیکده نقد و بررسی بازی Red Dead Redemption 2 را دنبال کنید.

عنوان شده است، با توجه به اینکه همه اسلاح های مذکور در طول دهه ۱۹۰۰ به ویژه در نیمه دوم  این سده استفاده شده‌اند، می تواند حدس های مطرح شده را در این مورد که GTA 6 احتمالا در دهه ۱۹۸۰ روایت می شود را تقویت کند.

تا زمان حال، Rockstar Games در این موضوع هیچ گونه اظهار نظری نکرده است. باید صبور باشیم و منتظر GTA 6 جذاب باشیم.

درباره ی bazikon

مطلب پیشنهادی

کنسول نسل بعدی نینتندو

زمان حدودی انتشار کنسول نسل بعدی نینتندو

در مصاحبه‌ی جدیدی که با یکی از سران کمپانی نینتندو (Nintendo) انجام شده است، به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *