Cuphead بیش از ۳ میلیون نسخه فروش داشته است

Pug و Cuphead به 3 میلیون فروش از بازی خود رسیدند.

استدیو MDHR خالق عنوان شگفت انگیز و نوستالژی Cuphead امروز اعلام کرده است که در سال گذشته بیش از ۳ میلیون نسخه فروش داشته است. MDHR در بیانیه ای که در وبسایت خود داشته گفته است: “برای ما خیلی سخت است که چگونه تشکر کنیم از تمام کسانی که این بازی را انجام داده اند و با Pug و Cuphead ماجراجویی ها داشته اند.”

استدیو MDHR همچنین اعلام کرد به منظور بدست آوردن این موفقیت بزرگ و فروش ۳ میلیون نسخه ای، تا چند روز آینده می توانید Cuphead را با % ۲۰ تخفیف از Steam و Xbox Marketplace برای PC و XBOX ONE دریافت کنید. اگر شما هنوز جزو ۳ میلیون بازیکن از این بازی نیستید، هم اکنون بهترین فرصت برای خرید این بازی به صورت اورجینال است.

۸ ماه پیش بود که Cuphead به فروش بیش از ۲ میلیون رسیده بود و هم اکنون پس از ۸ ماه Cuphead موفقیتی جدید با ۳ میلیون نسخه فروش کسب کرده است. Cuphead عنوانی بسیار هیجان انگیز و دوست داشتنی و نوستالژی، به سبک دو بعدی و در دو حالت تک نفره و دو نفره است. در پایان اگر به دنبال یک بازی با گرافیکی متفاوت و هنرمندانه هستید و از کشته شدن توسط باس های بازی خسته نمی شوید به هیچ وجه نباید Cuphead را از دست بدهید.

Cuphead تحت حمایت های مایکروسافت منتشر شد و به همین دلیل فقط برای ایکس باکس و کامپیوتر عرضه شد و تاکنون خبری از انتشار این بازی بر روی پلی استیشن نشده است.

منبع
منبع
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع دادن هنگام
بستن
بستن